Video İndirmek için; Dosyayı bilgisayarınıza indirebilmek için; "İndir" butonuna tıklayın. Açılan pencerede dosya isminin üzerinde mousenin sağ tuşuna basarak farklı kaydeti seçiniz. Bu tip indirme işleminde herhangi bir sorundan dolayı indirme işleminde kesilme olursa; indirme işlemini tekrar başdan başlatmanız gerekmektedir. Böyle bir sorun yaşamamak için yapmanız gereken şey 3. parti bir yazılım kullanmanızdır. Bu tip programlar indirme işlemine kaldıkları yerden devam ederler. Ve daha hızlı indirme gerçekleştirirler. Bu tip yazılmlara örnek olarak flash get' i verebiliriz. Türkçede dahil olmak üzere onlarca dil desteğiyle gelen yazılım indirme işlemlerini işkence olmaktan çıkarmaktadır. Bu yazılımı indirmek için aşağıdaki flash geti indir butonuna tıklayınız.

YAZILI METİN aramak için; Yazılı metin aramak için "Yazı ara" kutucuğuna istediğiniz metni girin. Sonra arama işaretine tıklayarak arama yapın. Aradığınız kelimeyi içeren arama sonuçları listelenecektir. İstediğiniz metne tıklayarak okuyabilirsiniz. Yazı aramalarının başlık metinlerinde arandığını unutmayın.

Video aramak için;Video aramak için "Video ara" kutucuğuna istediğiniz metni girin. Sonra arama işaretine tıklayarak arama yapın. Aradığınız kelimeyi içeren arama sonuçları listelenecektir. İstediğiniz video tıklayarak izleyebilirsiniz. video aramalarının başlık metinlerinde arandığını unutmayın.